stylowe-bransolety.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Polski styl słynie z tego że odrzucany jest na bok na koszt zagranicznych nowości. Często mówi się że moda polska w zestawieniu do innych krajów zaledwie raczkuje, ale gdyby jednak przyjrzeć się temu wszystkiemu bardziej polscy producenci są w stanie przedstawić nam naprawdę ciekawe pomysły!
Od najbardziej rozchwytywanych fasonów aż po wysokiej jakości tkaniny. Gdzie jest bariera kupujących? Brak potrzebych umiejętności projektujących czy też szukający ludzie są zbyt wymagający w swojej selekcji?

Okazuje się że nie! Chodzi o to że Polska Moda rozwijała się w dużo krótszym tempie niż rynki międzynarodowe dostając tym samym o wiele mniej czasu na podbicie rynku. Konsumenci dostrzegając że sąsiednie państwa oraz zagraniczne marki są na drodze do sukcesu oddali zaufanie zagranicznym handlowcom odmawiając sobie przyjemności prezentowania na sobie polskich, polskiego pochodzenia gadreroby. Wygląda {absurdalnie|niewiarygodnie| aczkolwiek niestety takie są smutne realia.
Staje sie oczywistym fakt że wymarzonego płaszcza, oraz innej części garderoby ludzie nie muszą szukać u naszych sąsiadów ale wystarczy jedynie sprawdzić polski asortyment.

Reasumując spróbujmy zaakceptować i polubić to co Polskie! Odsuńmy na bok uprzedzenia i dajmy szansę tutejszym producentom i pozostałym ludziom obracającym się w tej branży.

Stylowe Bransolety

Kategorie: posty