slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Opublikowane przez admin w dniu

Czy znasz 3 podstawowe terminy opisujące typową kobietę? Ja znam: uczucie, bliscy i wyglad. Co kryje się pod tymi nazwami? Jakich rzeczy pragną kobiety? Jakich rzeczy nienawidzą? Z czym walczą ? Czego nie zostawiają nawet na moment? Dziś omówimy pierwsze podstawowe pojęcie: uczucie w życiu kobiety. Spróbujmy je poznać. Jak postrzega siebie płeć piękna, a widzi ją płeć męska? Czego oczekują obie strony? Kobiety uwielbiają czuć się adorowane. Znaczna większość ceni sobie sytuacje kiedy ukochany przejmuje inicjatywę w głębszej relacji we własne ręce jednak nie przyjmują zachowania na zabój zaabsorbowanego kochanka. Jak często mawiają w połowie potrzebują troski, stałości w uczuciach, jednakże z drugiej strony skrycie pragną by ich kochanek czasami stawiał opory, bywał nieznośny. Jakie z tego wnioski? Damy wbrew pozorom też pragną zdobywać, bo przecież kogo cieszy w pełni łatwo zyskana rzecz, a co dopiero relacja czy też uwaga osoby drugiej? Oczywiście, że nie. Wobec tego jak sprostać oczekiwaniom pięknych dam? Jak sprawić by bywać na wygranej pozycji?
Troszcz o kobietę w sposób jaki chce, obserwuj jej mniejsze czy wielkie potrzeby, ażeby wiedzieć które z nich bywają najistotniejsze oraz na nich skoncentruj się najbardziej, zwyczaj bywania nieosiągalnym wyrobisz dyskutując z wybranką. Pamiętaj, że to rozmowa jest podstawą dobrego związku.
Nie zapominaj, że relację należy pielęgnować najczęściej drobnymi gestami, manewrami. Niepodtrzymywane uczucie wcześnie czy późno po prostu wygasa. Właśnie to czyni, że męsko-damska relacja jest wyjątkowa, ale też krucha.

slubna bizuteria srebrna

Kategorie: posty