producenci-dodatkow.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Wyroby jubilerskie posrebrzane, czy też prawdziwe? Jakie z nich nabywamy najczęściej? Ten spór ma miejsce stosunkowo nie krótko w tej branży. W tej chwili postaramy się rozprawić w tej kwestii. Nie mniej zagadnienie nie będzie to takie łatwe jak może się wydawać. Powyżej wymienione typy wyrobów jubilerskich posiadają ciekawe minusy, ale również i powszechnie znane plusy noszenia.
Prawdziwa biżuteria – zazwyczaj produkuje się takie modele z czystego srebra. Dlatego właśnie pozostaje dużo więcej warta. Produkuje się taką biżuterię galwanizując rudy metali. Pozostaje znacznie bardziej luksusowa i dokładnie przez to regularnie wybierają ją ludzie bogatsi. Także ważne jest miejsce jej zbytu, najczęściej są to sklepy złotnicze. Jest elegancko zaprezentowana w podświetlonych, witrynach. W czasie jej kupna zazwyczaj otrzymamy eleganckie pudełeczko. W takim punkcie obsługa na 100% pozostanie sympatyczniejsza oraz lepiej wykwalifikowana. Biżuteria ze szlachetnych metali o czym również nie wolno zapominać, nie powodują uczuleń.
Biżuteria platerowana – pozostaje z reguły wytwarzana ze mieszanek zwykłych metali, a powleka się ją niewielką kożuchem metalu szlachetnego. Te wyroby stosunkowo w niekrótkim czasie rysują się i ludzie kupują nowe. Ich najwybitniejsza pozytywna strona to oczywiście niewielka cena sprzedaży. Ze smutkiem mówimy, że potrafi uczulać, bardzo często produkty z zawartością niklu. Co najistotniejsze rodzaje biżuterii platerowane pozostają nadzwyczaj oryginalne z uwagi na skład, bez owijania w bawełnę dużo łatwiej ją wyprodukować. Komplety w tym wypadku z reguły złożone są z dwóch części – naszyjnika i bransoletki.
Reasumując biżuteria srebrna jest precyzyjniej wykonana oraz nie wywołuje reakcji alergicznych. Ale jest zdecydowanie droższa, ale także nie niszczy się aż tak szybko jak platerowana. Z kolei kolekcje biżuterii platerowanej pozostają wymyślniejsze i w niższej cenie. Jaki typ pozostaje lepszy? Naszym zdaniem są po prostu różne.

Producenci dodatkow

Kategorie: posty