ekskluzywne-bransoletki.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Portale społecznościowe czy poradniki tworzone są głównie z myślą o kobietach oraz są wskazane dla czytelniczek. Dlaczego tak się dzieje skoro męska część świata mody jest równie rozległa w swoich kategoriach?
Już dawno przyjęło się że moda jest dla kobiet. Przyjęto również, że mężczyźni nie są chętni do rozmów na temat garderoby czy dbania o wygląd. Kobiety myślą że nie warto zadawać pytań facetowi o to co ubierze, ma ubrane, będzie zakładał.Wiadomo jednak o tym że mężczyźni lubią a wręcz kochają chwalić się swoimi nowymi zdobyczami. Rozsiewając plotki oświadczamy wszystkim pięknym kobietom że temat mody dla waszych facetów nie jest tematem tabu! Pogadajmy więc o stylu naszych mężczyzn. Czy moda męska w Polsce ma się dobrze? Znawcy mówią że największym problemem polskich marek jest koncepcja prezentowania ubrań w sklepach stacjonarnych i internetowych. Męską część kupujących zniechęca bardzo często stereotypowy obraz mężczyzny który prezentuje odzież. Na szczęście większość jednak kupuje to w czym czuje sie dobrze nie patrząc na to w jaki sposób coś jest pokazane. Zadajmy sobie pytanie o najbardziej istotną rzecz – Jakie ubrania powinien mieć w swojej kolekcji każdy facet?
Jedną z rzeczy którą posiada każdy szanujący się mężczyzna jest tradycyjna koszula, podobno najlepiej biała oraz czarna. Kolejną częścią garderoby powinna być marynarka. Najlepiej taka która się prawie nie wyróżnia, pasuje bez wątpienia do wszystkiego!
Ostatnią niezbędną rzeczą są eleganckie buty. Ważne żeby były w stonowanym kolorze i modnym kroju.

Ekskluzywne Bransoletki

Kategorie: posty