bizuteria-2020.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Wyroby Złotnicze to pojęcie nad wyraz szerokie. W jaki sposób można je uhierarchizować? Oczywiście przez surowiec, z którego zostały wykonane, a także które dodatki użyto. Tutaj natomiast przeprowadzimy podział typologiczną produktów złotniczych.
Naszyjniki – kochane przez wieki, zarówno przez dziewczyny jak i mężczyzn. Delikatna przywieszka na łańcuszku z reguły zamieszczona na szyi to sedno kobiecego wdzięku.
Srebrne kolczyki to następny gatunek damskich produktów z rodzinny biżuterii. Z reguły robi się je ze złota. Wyróżniamy wiele typów spięć, na przykład Angielski. Właśnie one pozostają najpopularniejsze pod względem sprzedaży ze wszystkich rodzajów biżuterii.
Pierścienie od zawsze ozdabiają także męską dłoń. Są te zwykłe, choć bywają także modele z rubinami. Z reguły przypisuje się im jakąś symbolikę.
Bransoletki to delikatne łańcuszki jakie dziewczyny zazwyczaj zakładają na dłoń, choć od pewnego czasu także na nodze, ostatnimi czasy stało się to niezwykle popularne
Beads – typ, jaki wszedł na nasz rynek z pięknych Włoch. Koraliki nasuwane są tutaj na mocną bransoletę z zapięciem. Dzięki temu, że są one pojawiają się w ogromnej liczbie typów prawie każda kompozycja jest odmienna.
Na światowym rynku istnieje również edycja wywodząca się w Stanach zjednoczonych. W której charms są przyczepiane do ogniw bransoletki przy pomocy malutkiego karabinka wspinaczkowego. Przypisano im miano charmsów.
Obrączki – przynależą do rodziny pierścionków. Ostatnio zdecydowanie doznały chodliwości. Wszyscy narzeczeni pragną posiadać modele spersonalizowane także indywidualną sentencją.
Zegarki – nasza końcowa grupa z segmentu biżuterii. Nierzadko noszona również przez mężczyzn. Istotny pozostaje nie tylko materiał, ale i wkład.
Gatunków biżuterii pozostaje zdecydowanie dużo. W momencie kiedy dokonujemy wyboru często lepiej poszukać niewielką firmę jubilerską. Wyroby będą dużo przedniejszej klasy, co więcej także trochę tańsze.

biżuteria 2020

Kategorie: posty