beauty77.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Co pobudza zmysły naszych mężczyzn? Co sprawia że przeszktałcamy się w zdecydowane i pewne siebie kobiety i kusicielki? Odpowiedzią na te pytania jest termin wszystkim znany – bielizna oraz,i jej atrybuty.
Co jest najważniejsze przy wyborze bielizny, kompletu bielizny dla partnera, co powinniśmy brać pod uwagę?
Jednym z najważniejszych wyznaczników dobrej bielizny, powinien być materiał, dlatego, że to on zaświadcza o wygodzie noszenia jej przez ciebie i twojego patnera. To tkanina decyduje o wartości oraz także o tym czy wypełni swoją rolę w codziennym życiu ale także w wyjątkowych dla nas momentach
Stroje bieliźniane produkowane są zazwyczaj z
tkanin naturalnego pochodzenia ale też tych sztucznych. Jeśli mowa o materiałach pochodzenia naturalnego najczęściej wykorzystuje się bawełnę. O jej jakości mówi nam długość sprężystość włókien. Wyróżniamy dwa rodzaje bawełny- czesana oraz superczesana.Oby dwie są przyjazne dla skóry. Bielizna tego rodzaju jest niezwykle powiewna a co więcej sprawia że skóra może oddychać swobodnie. Coraz częściej zaczyna się używać włókna bambusowe która często słusznie zastępuje bawełnę. Jest także delikatne oraz rozciągliwe. Jednak w dzisiejszym świecie mody naturalność coraz częściej zastępowane są tworzywami sztucznymi, w tym przypadku także. Przykładem może być materiał elastanowy który od długiego czasu jest ulepszany i nadal pozyskuje duże zainteresowanie i użytek. Łączy się go również z naturalnymi materiałami. Zbliżony charakter ma tkanina polyamidowa – również oddychający materiał oraz niesłychanie powiewny.

Beauty 77

Kategorie: posty